תערוכות אומנות מתחלפות

במסגרת פעילות עמותת הידידים  לשיפור חזות המרכז הרפואי וטיפוח סביבה מעודדת החלמה, 
הכשרנו את מסדרון האגף הכירורגי לתערוכות מתחלפות.

תערוכת הצילום  בטבע שלך  בשיתוף מרכז צעירים מטה אשר והיחידה לאיכות הסביבה במועצה האיזורית מטה אשר,  חנכה את המסדרון  בטקס חגיגי, במעמד ראש המועצה האזורית מטה אשר, יורם ישראלי, מנהל המרכז הרפואי לגליל, ד"ר מסעד ברהום, מנכ"ל המועצה האזורית מטה אשר, משה דוידוביץ, מירב בן שימול מנהלת מרכז צעירים , חלק מהצלמים, צוות המרכז הרפואי ואורחים נוספים. בתערוכה מוצגות 24 עבודות של חובבי צילום תושבי המועצה האזורית מטה אשר שצילמו את נופי האזור.

   

 מקום ראשון - להתבגר במטה אשר
של מאיה ברג מבוסתן הגליל

 מקום שני - טרזן על העצים
של הגר נורקין מבן עמי

 מקום שלישי - נתיב לאהבה
של דניאל ונטולה מנתיב השיירההחליפה אותה תערוכת הצילומים שדות ראיה של
הצלמת ורדי כהנא בשיתוף עמותת "עין מציון" המתארת את עבודתם של רופאים מתנדבים המבצעים ניתוחי עיניים במדינות עולם שלישי. התערוכה הוצגה כאות הוקרה לפעילות ההומינטרית של צוות מחלקת עיניים שלוקח חלק פעיל במשלחות אלו.
 

 

 

 


בימים אלו מוצגת התערוכה "אי בתוך אי" אשר נוצרה על ידי ארגון JDOCU פילנתרופיים ישראלים שהם גם צלמים חובבים והיא מתארת את סיפורה המיוחד של הקהילה היהודית המבודדת בקובה.
אוצר התערוכה הוא הצלם אלי אטיאס.

  

פעילות העמותה לחודש הקרוב
8.4.2018 שעה 18:00 פתיחת תערוכה אשה אם וילד  באגף הנשים החדש במרכז הרפואי - דימויים של 30 אמניות נהדרות בתחומי יצירה - ציור, פיסול, רישום, צילום ופיסול
16.4.2018 שעה 10:00 תרשיחא, מועדון לקשיש, ד"ר נפאע מוחמד, סגן מנהל היחידה לראומטולוגיה, הרצאה בערבית - התמודדות עם כאבי מפרקים וגב
23.4.2018 שעה 10:00 תרשיחא מועדון לקשיש, מיסון בשארה, אחות אחראית החייאה מיון ילדים, הרצאה  מניעת תאונות בילדים ועזרא ראשונה.
26.4.2018 שעה 19:30 נהריה, מועדון ויצו, פרופ' בלה גרוס מנהל היחידה לנוירולוגיה ,הרצאה - זכרון ושכחה
29.4.2018 שעה 19:00 מעלות, מרכז גאיה, ד"ר זיו פז, מנהל היחידה לראומטולוגיה, הרצאה - התמודדות עם כאבי מפרקים וגב